KARGO ve TESLİMAT

Kargo ücreti ne kadar?

50 TL'nin altındaki her siparişiniz için kargo ücretimiz Türkiye'nin her yerine 8,00 TL'dir. Ürünleriniz tarafınıza MNG kargo güvencesi ile ulaştırılacaktır.

Ücretsiz kargo limiti nedir?

50 TL altındaki siparişleriniz için 8,00 TL tutarında bir gönderi ücreti ödersiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

İade kargoların bedelini kim öder?

Siparişinizde bizden kaynaklı oluşan (yanlış veya eksik ürün gönderimi gibi) her türlü sorunda iade kargo bedeli tarafımızca ödenmektedir. Bunun dışında yapılacak olan iade talepleri anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilmesi şartıyla 8.00 TL'dir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Ozzy Socks'a geri iletir.

Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce Müşteri Hizmetleri (0539 422 25 25) ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Teslimat tarihi ve takibi

Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.

İnternet mağazamız üzerinden vereceğiniz siparişe ait tahmini teslimat tarihini siparişiniz onaylandıktan sonra detaylarında görebilirsiniz.

Teslimat hangi zamanlarda yapılır

Teslimatlar haftaiçleri mesai saatlerinde, Cumartesi yarım gün olacak şekilde gerçekleşir. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri teslimat gerçekleşmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR